Школа

Школа англійської мови

Центр “Лідер” йде в ногу з часом і навчає студентів за сучасними методиками з використанням посібників британських видавництв таких як Pearson, Oxford, Macmillan, Cambridge та інші.

Що ми пропонуємо

Міжнародні іспити

  • Центр навчання молоді „Лідер“ є центром з підготовки та прийому міжнародного іспиту Pearson Test of English (PTE) / Pearson English International Certificate Exam.
  • Міжнародний іспит визначає рівень володіння англійською мовою для тих, кому вона не є рідною. PTE Young Learners / Pearson English International Certificate Young Learners-міжнародний іспит для дітей, організований цікавим чином, щоб перший досвід був незабутнім і не хвилюючим.
  • PTE General / Pearson English International Certificate-міжнародний іспит, що включає в себе рівні A1-C2. Іспит складається з двох частин: письмової (аудіювання, письмо, читання) та усної. Екзаменаційні роботи учасників тестування перевіряють кваліфіковані екзаменатори з Великої Британії. Усний тест проводять сертифіковані екзаменатори центру „Лідер“, а оцінювання проводять викладачі з Великої Британії.

Міжнародна олімпіада Hippo

Hippo-це міжнародна олімпіада з англійської мови. Для участі запрошуються учні та студенти від 6 до 18 років. Перші два тури Олімпіади проходять онлайн. Учасники, що пройшли у фінал, запрошуються до Італії на третій фінальний тур олімпіади, де харчування та проживання забезпечують організатори Олімпіади. Перший і другий тур олімпіади включає в себе: Listening, Reading, Use of English. А в фіналі додається Speaking. Участь в Олімпіаді-це можливість перевірити свої знання на міжнародному рівні, а також отримати незабутній досвід спілкування зі студентами з інших країн.

Уроки online

Це можливості вивчати англійську мову не виходячи з дому або офісу. Заняття можуть бути в індивідуальному форматі і міні-групах. Підготовка до ЗНО та міжнародних іспитів також можлива в режимі онлайн. Заняття on-line передбачають розвиток всіх навичок учнів. Після завершення навчального курсу учні складають іспит і отримують сертифікат центру «Лідер».

Як проходять заняття

Заняття проходять в групах до 10 осіб, міні групах та індивідуально. Групи формуються за віком і рівнем учнів. Протягом навчального року учні працюють за методичними посібниками британських видавництв. По закінченню курсу учні пишуть екзаменаційну роботу, яка є обов’язковою. За результатами іспиту учні отримують сертифікат.

Для учнів центру пропонуються проекти Speaking Club, D-Club, Cinema Club.

МИ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ВІДПОВІМО НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ

Офіс ТОВ «Центр навчання молоді «Лідер»

проспект Героїв, 4

м. Дніпро

49100 Україна